Dom nie do poznania (245)

Dom nie do poznania (245)

(Extreme Makeover: Home Edition 9: Hill Family, The - Part A)

reality show USA 2011-2012   od 7 lat
W skrócie:Allen Hill od powrotu z misji w Iraku cierpi na zespół stresu pourazowego. Dręczą go koszmary, a każdy głośniejszy dźwięk wyprowadza go z równowagi. Z pomocą przychodzi Ty Pennington.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko budując go prawie od podstaw. Wnętrza wykańczają zgodnie z gustem właścicieli, wyposażając w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas gospodarze budynku przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych wyzwaniach Ty'a wspierają projektanci: Johnny Littlefield, Tracy Hutson, Paul DiMeo i nowa w drużynie - Sabrina Soto.

Żołnierz Allen Hill od powrotu z misji w Iraku cierpi na zespół stresu pourazowego. Ciągle ma w pamięci sytuację, kiedy omal nie zginął w eksplozji miny pułapki. Doznał wówczas urazu mózgu, którego skutki odczuwa do dziś. Dręczą go koszmary, żyje w ciągłym strachu, a każdy głośniejszy dźwięk wyprowadza go z równowagi. Powrotu do zdrowia nie ułatwiała lokalizacja domu, w którym mieszkał z rodziną. Budynek był bowiem zlokalizowany między kopalnią odkrywkową a linią kolejową. Podczas gdy Allen wyjechał na specjalną terapię, jego żona Gina z powodu problemów finansowych musiała sprzedać dom i przenieść z synami do rodziców. Rodzina Hillów potrzebuje nowego w spokojnej okolicy, gdzie Allen mógłby wracać do zdrowia. Z pomocą przychodzi im Ty Pennington, który razem z ekipą projektantów i wolontariuszy przystępuje do budowy dla nich lokum. W pracach pomaga Glenn Close, znana aktorka, często uczestnicząca w akcjach charytatywnych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także