Dom nie do poznania (157)

Dom nie do poznania (157)

(Extreme Makeover: Home Edition 6: Jackson Family)

reality show USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Ty Pennington kontynuuje prace przy budowie domu dla rodziny Jacksonów. Felicia obiecała umierającej siostrze, że obok własnej czwórki zajmie się też dziesiątką jej dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 22 stycznia
za 5 dni
7:00 TV 6

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i zespół pod jego kierownictwem przychodzą z pomocą ludziom, którym sytuacja życiowa nie pozwala na niezbędną renowację domu. Budynek zostaje gruntownie przebudowany i odnowiony przez ekipę remontową. Praca ma być wykonana w ciągu siedmiu dni, choć realizacja takiego projektu zajmuje zwykle co najmniej cztery miesiące. Restaurując domy potrzebującym osobom, twórcy program dają im nadzieję na odmianę ich dotychczasowego życia. Ty Pennington, szef ekipy projektowo-budowlanej, studiował malarstwo i rzeźbę. Dorabiał również jako stolarz. Popularność zdobył występując w amerykańskim programie "Trading Spaces", gdzie prezentował swoje umiejętności stolarskie.

Ty Pennington wraz z ekipą zaprzyjaźnionych projektantów i setką wolontariuszy kontynuują prace przy budowie domu dla rodziny Jacksonów z Maryland. Felicia obiecała swojej umierającej siostrze, że zajmie się jej dziesiątką dzieci. Razem z czwórką własnych ma pod opieką czternaścioro osób. Jej mieszkanie okazało się za małe dla takiej liczby lokatorów. Dzięki staraniom ludzi dobrej woli życie Felicii i jej dzieci na zawsze odmieni się na lepsze.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także