Doktor Who 3 (1/13)

Doktor Who 3 (1/13)

(Doctor Who: Smith and Jones)

serial SF Kanada/Wielka Brytania 2007   od 7 lat
Występują:David Tennant, Paul Kasey, Freema Agyeman
Reżyseria:Charles Palmer
W skrócie:Szpital, w którym pracuje studentka Martha Jones, zostaje przeniesiony na Księżyc. Tylko Doktor może tu zmierzyć się z potęgą Judoonów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne przygody nieustraszonego Doktora (David Tennant), który podróżuje w czasie i przestrzeni, aby walczyć ze złem. Obrońca ludzkości rozstaje się z Rose, dotychczasową towarzyszką jego podróży. Podczas pobytu w londyńskim szpitalu poznaje studentkę medycyny, Marthę Jones (Freema Agyeman). Nowa znajoma okazuje się niezwykle pomocna podczas kolejnej akcji Doktora - walce z tajemniczym mordercą z Kosmosu. Zafascynowany osobowością Marthy Doktor proponuje jej wspólne podróże w czasie i przestrzeni. Wraz z nową towarzyszką odwiedza m.in. elżbietańską Anglię i Nowy Jork lat 30. ubiegłego wieku.

W tym odcinku

Doktor trafia do szpitala w Londynie, gdzie udaje chorego pacjenta. Młoda studentka medycyny Martha Jones przypadkiem odkrywa, że ma on dwa serca i nie jest człowiekiem. Wkrótce wychodzi na jaw, że w gmachu znajduje się morderca spoza Ziemi. Judooni, którzy wykonują obowiązki międzygalaktycznej policji, przenoszą cały szpital na Księżyc, aby zlikwidować wszystkich oprócz ludzi. Doktor okazuje się w niebezpieczeństwie, ponieważ jest kosmitą. Razem z Marthą postanawia odnaleźć mordercę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)