Dobranocka: Pamiętnik Florki 2: Teatr (18)

serial animowany Polska 2015   b.o.
W skrócie:Florka idzie do teatru. Mała ryjówka nie rozstaje się z pluszowym kotkiem i różdżką. Przedstawienie bardzo jej się podoba. Niestety, brudzi sobie sukienkę. Ponadto gubi zabawki i numerek do szatni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie małej ryjówki, bacznej obserwatorki rzeczywistości. Florka lubi wszystko samodzielnie sprawdzić, nie dowierzając zawsze dorosłym. Zadaje dużo pytań, czasem dziwi się nawet najprostszym rzeczom, ale dzięki nowym doświadczeniom wciąż zdobywa wiedzę i wyciąga wnioski. Uczy się także rozumieć własne emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Rodzice nie zawsze rozumieją jej problemy. Florka czuje się jednak kochana, co daje jej wiarę we własne możliwości. Tym razem ryjówka m.in. opiekuje się rybką, usiłuje skłonić bliskich do zakupu wymarzonej lalki, wybiera się z mamą na zakupy, odwiedza muzeum i walczy z nudą.

W tym odcinku

Mama postanawia zabrać Florkę do teatru. Mała ryjówka nie rozstaje się z pluszowym kotkiem Rysiem i różdżką. Przedstawienie bardzo jej się podoba. Niestety, brudzi sobie sukienkę. Ponadto gubi swoje zabawki i numerek do szatni. W końcu udaje się jej wszystko odzyskać, ale wraz z Mamą opuszcza teatr jako ostatnia.

Zobacz także