Dlaczego ja? (882)

Dlaczego ja? (882)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Psycholog Dagmara rozpoczyna pracę w więzieniu. Jej przyjaciółka Anna podejrzewa, że wybrała ona swój zawód z powodu sympatii do tzw. złych chłopców. Wszyscy jej partnerzy okazywali się draniami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Psycholog Dagmara Domańska rozpoczyna pracę w zakładzie penitencjarnym. Jej najlepsza przyjaciółka Anna podejrzewa, że wybrała ona swój zawód z powodu podświadomej sympatii do tzw. złych chłopców. Wszyscy jej partnerzy okazywali się draniami. Okazuje się to trafną opinią, gdyż 28-latka wkrótce zaczyna pomagać jednemu z więźniów. Michał wychodzi na zwolnienie warunkowe i oboje zaczynają się spotykać. Kobieta wie, że popełniła błąd, wikłając się w osobistą relację ze swoim podopiecznym, jednak jej uczucie jest silniejsze. Anna jest wściekła na koleżankę i sądzi, że może to się skończyć bardzo źle. Jej przeczucia szybko się sprawdzają.

Zobacz także