Dlaczego ja? (881)

Dlaczego ja? (881)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Prowadząca aptekę Ewa Nowak zakochała się w swoim kliencie, Krystianie. Para szybko nawiązuje wspólny język. Po pewnym czasie jednak kobieta zauważa, że partner odsuwa ją od znajomych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Prowadząca aptekę we Wrocławiu Ewa Nowak zakochała się w swoim kliencie, Krystianie Olczaku. Już po pierwszym spotkaniu para spędziła ze sobą noc. Teraz są ze sobą nierozłączni, ale kobieta zauważa, że partner systematycznie odsuwa ją od znajomych. Przeżywa szok, gdy dowiaduje się, że ukochany nie pracuje tam, gdzie mówił. On twierdzi, że dostał ofertę w Lublinie i zrezygnował z poprzedniej posady. Ewa sprzedaje więc aptekę i mieszkanie, zamierzając zacząć z nim nowe życie. Po ślubie Krystian ma dostęp do jej konta. Okazuje się to zgubne w skutkach.

Zobacz także