Dlaczego ja? (855)

Dlaczego ja? (855)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kasjerka z supermarketu wzywa policję, gdyż niepokoi ją samochód, który od dwóch dni stoi na parkingu. Wkrótce policjanci zatrzymują 28-letnią Izabelę, która ukradła auto, bo nie miała gdzie spać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Kasjerka z supermarketu wzywa policję, gdyż niepokoi ją samochód, który od dwóch dni stoi na parkingu. W jego pobliżu widziała małą dziewczynkę. Kiedy funkcjonariusze chcą sprawdzić podejrzane auto, jego kierowca nagle rusza. Wkrótce udaje im się zatrzymać 28-letnią Izabelę. Okazuje się, że kobieta ukradła pojazd swojej siostrze, gdyż nie miała gdzie spać. Obie krewne od jakiegoś czasu są pokłócone o spadek. Kiedy jednak Karina dowiaduje się o losie Izabeli, pragnie ją przygarnąć. Na to z kolei nie chce się zgodzić jej mąż.

Zobacz także