Dlaczego ja? (771)

Dlaczego ja? (771)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Chwilę przed wylotem na urlop chłopak Kingi, Filip, zostaje zabrany z lotniska przez policję. Został oskarżony przez Jagodę Grypczyńską o uszkodzenie ciała. Kobieta twierdzi, że jest z nim w związku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Chwilę przed wylotem na urlop chłopak Kingi, Filip, zostaje zabrany z lotniska przez policję. Nie stawił się na rozprawę w sądzie, dlatego następne dni musi spędzić w areszcie. Został oskarżony przez niejaką Jagodę Grypczyńską o uszkodzenie ciała. Kobieta twierdzi, że jest z nim w związku. On zaprzecza temu i mówi, że w ogóle nie zna tej pani. Dopiero w sądzie okazuje się, że Filip i Jagoda rzeczywiście się nie znają. Najwyraźniej ktoś skradł tożsamość Filipa i pod jego nazwiskiem był w związku z Jagodą i potem ją wykorzystał. Wkrótce okazuje się, że na nazwisko mężczyzny został zaciągnięty kredyt w wysokości 20 000 złotych. Kinga wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, Felicją, śledzą Filipa i dowiadują się, że zaangażował on prywatnego detektywa, by odnalazł złodzieja jego tożsamości. Wkrótce sprawy przybierają przedziwny obrót i cała prawda wychodzi na jaw...

Zobacz także