Dlaczego ja? (685)

Dlaczego ja? (685)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Łukasz, perkusista rockowego zespołu, odpowiada za działania marketingowe i organizację koncertów. Pozostali muzycy są beztroscy. Pewnego dnia postanawiają zrobić dowcip koledze, aranżując mu randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii z życia wziętej.

W tym odcinku

Członkowie początkującego zespołu rockowego mają nadzieję na upragniony sukces. Perkusista Łukasz odpowiada za działania marketingowe i organizację koncertów. Pozostali muzycy są bardziej beztroscy, cieszą się też dużym powodzeniem u kobiet. Pewnego dnia postanawiają zrobić dowcip bardziej zasadniczemu koledze. Aranżują dla niego randkę w czasie, gdy ma odbyć się ostatnia próba przed występem. W ten sposób zamierzają się przekonać, czy chłopak jest gotów poświęcić dla kariery spotkanie z dziewczyną, która wpadła mu w oko.

Zobacz także