Dlaczego ja? (598)

Dlaczego ja? (598)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Patryk i jego żona przerywają urlop w Pieninach i w nocy wracają do domu. W połowie drogi kończy im się paliwo. Mężczyzna zostawia żonę i rusza pieszo po pomoc. Gdy wraca, w aucie nie ma partnerki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Patryk Flaszyński i jego żona Alicja przerywają urlop w Pieninach i postanawiają w środku nocy wrócić do domu. W połowie drogi kończy im się paliwo. Mężczyzna zostawia żonę i rusza pieszo poszukać benzyny. Gdy wraca do samochodu, nigdzie nie ma jego partnerki. Nie zastaje jej również w mieszkaniu. Zgłasza zaginięcie Alicji na policję. Funkcjonariusze rozpoczynają poszukiwania. W lesie, niedaleko miejsca w którym małżonkowie się zatrzymali, znajdują torebkę kobiety i ślady krwi. Prawdopodobnie Alicja padła ofiarą morderstwa. Patryk staje się głównym podejrzanym.

Zobacz także