Dlaczego ja? (443)

Dlaczego ja? (443)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Damian i Beata nie mają pieniędzy, by zorganizować wymarzone wesele. Chłopak informuje ukochaną, że poślubi ją dopiero wtedy, gdy będzie ich stać na urządzenie ceremonii w Las Vegas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tytułowe pytanie, zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. O takich ludziach opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Damian i Beata znają się od dziecka i zamierzają się pobrać. Wkrótce okazuje się, że możliwości finansowe nie pozwalają im na organizację wymarzonego ślubu i wesela. Wówczas Damian informuje dziewczynę, że zmienił zdanie. Kocha ją, ale poślubi dopiero wtedy, gdy będzie ich stać na urządzenie ceremonii w Las Vegas. Beata jest zaskoczona. Podejrzewa narzeczonego o zdradę. Zamierza wykreślić go z życia. Niestety razem z nim prowadzi budkę z przekąskami, w której codziennie się spotykają. Pewnego dnia, gdy snuje najróżniejsze domysły, związane z ukochanym, spotyka ją wielka niespodzianka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także