Dirty Dancing (1/3)

FILM OBYCZAJOWY USA 2017   od 12 lat
Występują:Abigail Breslin, Colt Prattes, Sarah Hyland, Nicole Scherzinger
Reżyseria:Wayne Blair
W skrócie:Lata 60. Frances (Abigail Breslin) wyjeżdża z rodzicami do Catskills na wakacje. Kurort oferuje wiele atrakcji m.in. naukę tańca. Na kursie dziewczyna poznaje instruktora Johnny'ego Castle'a.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lata 60. Frances "Baby" Houseman (Abigail Breslin) wyjeżdża z rodzicami do Catskills na wakacje. Kurort, w którym mieszkają, oferuje wiele atrakcji, by umilić wczasowiczom letnie wieczory. Wśród dostępnych rozrywek znajdują się kursy tańca. Tam dziewczyna poznaje przystojnego instruktora Johnny'ego Castle (Colt Prattes). Wkrótce oboje dają się ponieść wakacyjnemu nastrojowi i porywającej muzyce. Między dwojgiem młodych ludzi rodzi się miłość...

Lata 60. Frances "Baby" Houseman (Abigail Breslin) wyjeżdża z rodzicami do Catskills na wakacje. Kurort oferuje wiele atrakcji. Wśród dostępnych rozrywek jest nauka tańca. Na kursie dziewczyna poznaje przystojnego instruktora Johnny'ego Castle'a (Colt Prattes). Oboje dają się ponieść nastrojowi lata i muzyce. Między dwojgiem młodych ludzi rodzi się miłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także