Diagnoza: Morderstwo (5)

Diagnoza: Morderstwo (5)

(Diagnosis: Murder: The 13 Million Dollar Man)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Anson Williams
W skrócie:Umierający człowiek daje doktorowi Sloanowi los na loterię. Gdy okazuje się, że wygrał sporą sumę, zgłaszają się wierzyciele i rodzina. Wszyscy twierdzą, że szczęśliwy kupon należy do nich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Do szpitala trafia ciężko postrzelony Dale Harlan, stary przyjaciel Marka. Mężczyzna przed śmiercią przekazuje Sloanowi wygrany los na loterii. Prosi, aby Mark przeznaczył fortunę na szczytny cel. Okazuje się, że kupon opiewa na 13 milionów dolarów. Podczas pogrzebu Harlana Sloan staje się obiektem wyrzutów rodziny i wierzycieli zmarłego. Wszyscy twierdzą, że to im należą się pieniądze. Tymczasem wciąż nie jest jasne, kto zabił Harlana. Policja aresztuje młodego złodzieja, Jimmy'ego Stevensa. Jack i Mark wierzą jednak w jego niewinność. Próbują odnaleźć sprawcę zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także