Diagnoza: Morderstwo (2)

Diagnoza: Morderstwo (2)

(Diagnosis: Murder: Amnesia)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Michael Lange
W skrócie:Senator Robert Bassett trafia do szpitala. Obecność tak ważnego pacjenta powoduje, że zostaje wzmocniona ochrona placówki. Do kliniki trafia również piękna kobieta ze zdiagnozowaną amnezją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Senator Robert Bassett trafia do szpitala. Obecność tak ważnego pacjenta powoduje, że zostaje wzmocniona ochrona placówki. Tymczasem do kliniki trafia również piękna kobieta, u której lekarze diagnozują amnezję. Doktor Sloan i Stewart początkowo nie podejrzewają, że owa tajemnicza pacjentka to profesjonalna morderczyni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także