Detektywi w akcji (73)

Detektywi w akcji (73)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Grzegorz Burniak, Michał Waleszczyński, Marcin Malik
W skrócie:Francuzka i Novy zajmują się zleceniem ekscentrycznego biznesmena. Podejrzewa, że w jego firmie działa szpieg. Detektywi Septagonu prowadzą także śledztwo w sprawie zaginięcia córki bogaczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Francuzka i Novy zajmują się zleceniem ekscentrycznego biznesmena. Mężczyzna jest przekonany, że w jego przedsiębiorstwie działa szpieg, który wykrada kluczowe informacje i przekazuje je konkurencyjnej firmie, prowadzonej przez znienawidzonego brata. Detektywi Septagonu prowadzą także śledztwo w sprawie zaginięcia osiemnastoletniej Moniki, córki bardzo majętnych ludzi. Policja nie robi w tej sprawie zbyt wiele, bo dziewczyna jest pełnoletnia, ale sugerują, że mogło dojść do porwania.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także