Daleko od noszy 2: Kto kim jest naprawdę (6)

Daleko od noszy 2: Kto kim jest naprawdę (6)

5.1/10
serial komediowy Polska 2010-2011   od 7 lat
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Biznesmen Bizoń obecnie zajmuje się sprzedażą wycieczek turystycznych.Namawia na nią młodą kobietę w zaawansowanej ciąży. Salowy Basen znajduje swój zagubiony przed laty dyplom lekarski.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Biznesmen Bizoń ponownie zmienia branżę. Obecnie zajmuje się sprzedażą wycieczek turystycznych. Do skorzystania z oferty namawia młodą kobietę w zaawansowanej ciąży. Salowy Basen znajduje swój zagubiony przed laty dyplom lekarski. Dzięki temu może odzyskać stanowisko doktora. Sanitariusz Słowikowski namawia doktora Kraśnika na udział w prywatce. Jej główną atrakcją ma być brak kobiet. Kidler otrzymuje wielki spadek po ciotce w Szwajcarii. On jednak nie przejawia radości. Nikt nie wie, że testament ma pewien warunek...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)