Daleko od noszy 2: Doktor Portugal (8)

Daleko od noszy 2: Doktor Portugal (8)

5.1/10
serial komediowy Polska 2010-2011   od 7 lat
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Bizoń zakłada firmę kreowania wizerunku. Jego pierwszym klientem zostaje doktor Basen. Kidler usiłuje adorować panią Mecenas. Ta jednak odrzuca jego zaloty i Bizoń oferuje mu pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

Bizoń zakłada firmę specjalizującą się w kreowaniu wizerunku. Jego pierwszym klientem zostaje doktor Basen. Tymczasem Kidler usiłuje adorować panią Mecenas. Ta jednak odrzuca jego zaloty, gdyż ma niemiłe wspomnienia z ostatniego spotkania. Niepowodzenie Kidlera obserwuje Bizoń. Natychmiast przychodzi mu z pomocą, oferując zastosowanie metody przyciągania przeciwieństw...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)