Cudowne lata (12)

Cudowne lata (12)

(The Wonder Years: Pottery Will Get You Nowhere)

serial obyczajowy USA 1989
Występują:Fred Savage, Josh Saviano, Danica McKellar, Alley Mills
Reżyseria:Daniel Stern
W skrócie:Norma w tajemnicy przed mężem i dziećmi zaczyna uczęszczać na lekcje garncarstwa. Gdy sekret wychodzi na jaw, Karen, Wayne i Kevin akceptują pierwszy projekt ich mamy. Mąż jest przeciwny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wspólnie z nastoletnim Kevinem Arnoldem (Fred Savage), jego rodziną oraz przyjaciółmi przenosimy się do Ameryki lat 60. Dorosły Kevin zza kadru opowiada zabawne, ale też wzruszające historie z czasów swojej wczesnej młodości. Towarzyszymy dorastającemu bohaterowi w domu i w szkole. Jesteśmy świadkami jego życiowych porażek, ale też możemy się cieszyć z jego zwycięstw. Poznamy rodzinę Kevina, jego najlepszego przyjaciela, Paula, oraz uroczą dziewczynę mieszkającą po sąsiedzku, Winnie Cooper, z którą połączą Kevina blaski i cienie młodzieńczej miłości.

W tym odcinku

Norma, nie informując o tym męża i dzieci, zaczyna uczęszczać na lekcje garncarstwa. Gdy sekret wychodzi na jaw, Karen, Wayne i Kevin akceptują pierwszy samodzielny projekt ich mamy. Przeciwny jest temu jedynie jej mąż, Jack. W rodzinie Arnoldów zaczyna narastać pierwszy poważny kryzys. Kevin postanawia więc wypróbować swoje umiejętności negocjacyjne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także