Cudowne lata (11)

Cudowne lata (11)

(The Wonder Years: Just Between Me and You and Kirk and Paul and Carla and Becky)

serial obyczajowy USA 1989
Występują:Fred Savage, Josh Saviano, Danica McKellar, Alley Mills
Reżyseria:Peter Baldwin
W skrócie:Kevin chodzi z Becky, by wywołać zazdrość u Winnie. Odkrywa, że wbrew intencjom jest szczęśliwy. Gdy już wydaje mu się, że jego życie ustabilizowało się, związek Kirka i Winnie rozpada się.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wspólnie z nastoletnim Kevinem Arnoldem (Fred Savage), jego rodziną oraz przyjaciółmi przenosimy się do Ameryki lat 60. Dorosły Kevin zza kadru opowiada zabawne, ale też wzruszające historie z czasów swojej wczesnej młodości. Towarzyszymy dorastającemu bohaterowi w domu i w szkole. Jesteśmy świadkami jego życiowych porażek, ale też możemy się cieszyć z jego zwycięstw. Poznamy rodzinę Kevina, jego najlepszego przyjaciela, Paula, oraz uroczą dziewczynę mieszkającą po sąsiedzku, Winnie Cooper, z którą połączą Kevina blaski i cienie młodzieńczej miłości.

W tym odcinku

Kevin zaczyna chodzić z Becky, by wywołać zazdrość u Winnie. Wkrótce jednak odkrywa, że wbrew swoim intencjom jest z nią szczęśliwy. Lubią te same rzeczy i podobnie myślą. Gdy już wydaje mu się, że jego życie ustabilizowało się, związek Kirka i Winnie rozpada się. Co więcej, dziewczyna daje Kevinowi do zrozumienia, że to na nim bardziej jej zależy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także