Cofnij czas (3)

Cofnij czas (3)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:34-letnia Agnieszka kilka lat temu była atrakcyjną, szczupłą kobietą, która dobrze czuła się w swojej skórze. Duże ilości niezdrowego jedzenie spowodowały, że Aga nie przypomina siebie sprzed lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 26 września
za 4 dni
11:00 TVN

Opis

Wiele osób uważa, że można bezkarnie jeść śmieciowe jedzenie, pić słodzone napoje, nadużywać alkoholu i nie dbać o ruch oraz odpoczynek. Tymczasem tłusta dieta, nałogi i złe nawyki doprowadzają zdrowie do ruiny. Program pomoże dwunastu osobom, które znalazły się w krytycznym momencie swego życia. Uczestnicy zrozumieli, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im choroba lub nawet śmierć. W każdym odcinku jeden bohater stoczy walkę o powrót do dobrej formy i spróbuje cofnąć czas. Wszystko pod czujnym okiem ekspertów: lekarzy, trenerów, dietetyków i psychologów. W programie nie zabraknie prostych porad dotyczących zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i kształtowania innych dobrych nawyków.

34-letnia Agnieszka jeszcze kilka lat temu była atrakcyjną, szczupłą kobietą, która dobrze czuła się w swojej skórze. Nosiła szpilki oraz seksowne ubrania podkreślające zgrabną figurę. Duże ilości niezdrowego jedzenie, hektolitry piwa i tysiące wypalonych papierosów spowodowały, że Agnieszka w niczym już nie przypomina siebie sprzed lat. Nadwaga, opuchnięta twarz, trudności w wykonywaniu najprostszych czynności - to teraz codzienność kobiety. Impulsem do tego, aby zmienić swoje życie był dla Agnieszki fakt, że jest mamą i chciałaby w zdrowiu dożyć późnej starości. Widzowie zobaczą, czy dzięki pomocy ekspertów uda jej się zmienić złe nawyki żywieniowe i wrócić do aktywności fizycznej.

Zobacz także