Ciało niepedagogiczne: Cukrowy haj (10-ost.)

(Those Who Can't: Take A Wonka On The Wild Side)

serial komediowy USA 2016
Występują:Adam Cayton-Holland, Benjamin Roy, Andrew Orvedahl, Maria Thayer
W skrócie:Nauczyciele wspominają lata młodości oraz bal absolwentów. Quinn przeżywa najgorszą noc w swoim życiu. Tymczasem Shoemaker, zmotywowany rozwodem, postanawia reaktywować swój zespół.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawna opowieść o gronie pedagogicznym z Smoot High, w którym próżno szukać nauczycielskich talentów. Wykładowcy - Loren Payton (Adam Cayton-Holland), Billy Shoemaker (Benjamin Roy), Andy Fairbell (Andrew Orvedahl) oraz bibliotekarka Abbey Logan (Maria Thayer) w najmniejszym stopniu nie są dla swoich wychowanków inspiracją i wsparciem, za to sami borykają się z mnóstwem problemów. W pracy nie mogą narzekać na nudę. Pomiędzy zajęciami organizują strajk, angażują się w plan odwetu na szkolnych chuliganach i walkę o prawidłowy przebieg szkolnej debaty. W serialu gościnnie wystąpią m.in. Sarah Michelle Gellar i Michael Madsen.

W tym odcinku

Nauczyciele wspominają lata swojej młodości i Bal Absolwentów. Ranka Abbey i Fairbella kończy się tragicznie. Quinn przeżywa najgorszą noc w swoim życiu. Shoemaker, zmotywowany rozwodem, zamierza reaktywować zespół.

Występują (pokaż wszystkich)