Castle 4: Balistyka (4)

Castle 4: Balistyka (4)

7.6/10

(Castle: Kick the Ballistics)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Jon Huertas, Seamus Dever
Reżyseria:Rob Bowman
W skrócie:Castle i Beckett badają sprawę zabójstwa, które popełniono przy użyciu dawnej broni detektywa Ryana. W trakcie śledztwa okazuje się, że została ona skradziona przez seryjnego mordercę, 3XK.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularny autor kryminałów Richard Castle (Nathan Fillion) odkrywa, że seryjny morderca imituje wątki z jego powieści. Pisarz zostaje poproszony o pomoc w tej sprawie. Wkrótce zaczyna uczestniczyć w dochodzeniach prowadzonych przez wydział zabójstw nowojorskiej policji. Castle okazuje się "równym facetem" i zyskuje sobie przychylność męskiej części zespołu. Niestety, współpraca z kierującą grupą detektyw Kate Beckett (Stana Katic) nie zawsze mu się dobrze układa. Tym razem Beckett i Castle próbuje namierzyć jej niedoszłego zabójcę. Szukają też seryjnego mordercy sprzed lat i prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, popełnionego przy użyciu dawnej broni policyjnej, skradzionej przez 3XK.

W tym odcinku

Na budowie znaleziono w betonie ciało młodej kobiety. Ofiara zginęła poprzez dwukrotny postrzał w głowę. Okoliczności zabójstwa i ukrycia ciała wskazują na porachunki mafijne. Wszystko się zmienia, gdy okazuje się, że broń, z której zamordowano kobietę należy do detektywa Rayna. W wyniku tego powraca sprawa seryjnego zabójcy 3XK, który miał pistolet Kevina.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)