Californication 5 (7/12)

Californication

sezon 5 odc. 7/12

7.7/10

(Californication 5: Here I Go Again)

serial komediowy USA 2012   od 16 lat
Występują:David Duchovny, Natascha McElhone, Pamela Adlon, Madeleine Martin
Reżyseria:Michael Weaver
W skrócie:Na mocno zakrapianej imprezie Richard poznaje striptizerkę Holly. Hank próbuje ukryć to przed Karen. Lizzie przestaje być opiekunką dziecka Marcy. Prosi Charliego, by wstawił się za nią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii Hanka Moody'ego (David Duchovny), sfrustrowanego pisarza zmagającego się z problemami osobistymi. Po tym, jak cudem udało mu się uniknąć więzienia, przeprowadza się do Nowego Jorku. Jego pisarska kariera ponownie nabiera rozpędu. Niestety, sukcesy zawodowe nie idą w parze z powodzeniem w życiu prywatnym. Ostatni związek zakończył się bolesnym rozstaniem, a jego największa miłość, Karen (Natascha McElhone), jest żoną innego mężczyzny. Chcąc odzyskać równowagę, Hank przyjmuje zaproszenie Charliego (Evan Handler) i wraca do Los Angeles, gdzie ma napisać filmowy scenariusz dla gwiazdy hip-hopowej (RZA).

W tym odcinku

Richard po raz kolejny idzie na mocno zakrapianą imprezę, podczas której poznaje striptizerkę Holly. Hank próbuje ukryć przed Karen, że jej partner po raz kolejny pod wpływem alkoholu zabawiał z innymi kobietami. Tymczasem Lizzie przestaje być opiekunką dziecka Marcy. Załamana prosi Charliego, by wstawił się za nią u byłej żony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)