CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8: Środki do celu (9)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8: Środki do celu (9)

(CSI: NY: Means to an End)

serial kryminalny USA 2011   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Carmine Giovinazzo, Anna Belknap
Reżyseria:Marshall Adams
W skrócie:Śledczy badają okoliczności śmierci Ali Rand. W przeszłości złożyła ona fałszywe zeznania w sprawie gwałciciela, Johna Curtisa. Nowe dowody kierują podejrzenia na senatora Matthewsa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) zajmuje się badaniem okoliczności zbrodni, do których dochodzi na terenie nowojorskiej metropolii. W kolejnych śledztwach pomaga mu zespół policjantów i specjalistów w dziedzinie kryminalistyki. Są wśród nich detektywi Danny Messer (Carmine Giovinazzo) i Don Flack (Eddie Cahill), a także Jo Danville (Sela Ward), Adam Ross (A.J. Buckley) oraz doktorzy Sid Hammerback (Robert Joy) i Sheldon Hawkes (Hill Harper). W ósmej serii Mac wciąż zastanawia się nad rezygnacją ze służby. Widzowie poznają także różne wydarzenia z życia Jo i perypetie uczuciowe Danny'ego.

W tym odcinku

Śledczy badają okoliczności śmierci Ali Rand. W przeszłości złożyła ona fałszywe zeznania w sprawie gwałciciela, Johna Curtisa. Detektyw Jo Danville odkrywa, że przestępca mógł zostać wrobiony przez jej dawnego partnera z FBI, Franka Watersa, który wciąż próbuje doprowadzić gwałciciela przed sąd. Nowe dowody w sprawie Ali kierują podejrzenia na senatora Matthewsa. Jo spotyka się z kobietą, która została napadnięta przez Curtisa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)