CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4: Jedno wesele i pogrzeb (9)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4: Jedno wesele i pogrzeb (9)

(CSI: NY 4: One Wedding and a Funeral)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Rob Bailey
W skrócie:W Central Parku odbywa się przyjęcie weselne. Nagle dochodzi do rodzinnej sprzeczki. Panna młoda znajduje swojego wybranka martwego. Ekipa CSI dochodzi do wniosku, że zginął on wcześniej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 lutego
za 6 dni
16:20 FOX
czwartek, 1 marca
za 7 dni
14:30 FOX
sobota, 3 marca
za 9 dni
1:45 FOX
niedziela, 4 marca
za 10 dni
11:45 FOX

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

W Central Parku odbywa się luksusowe przyjęcie weselne, ale nagle dochodzi do rodzinnej sprzeczki. Po niej panna młoda znajduje swojego wybranka, Bretta Dohna, martwego. Na miejsce zbrodni przybywa ekipa CSI, która dochodzi do wniosku, że Brett zginął wcześniej, a jego ciało zostało przeniesione do parku. Tymczasem Stella dostaje paczkę, w której znajdują się kawałki układanki. Na niektórych z nich są ślady krwi. Mac jest przekonany, że ta sprawa jest ściśle powiązana z jego prześladowcą, który ma obsesję na tle liczby "333".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także