CSI: Cyber 2 (1/22)

CSI: Cyber 2 (1/22)

6.3/10

(CSI: Cyber 2: Why-Fi)

serial kryminalny USA 2015   od 12 lat
Występują:Patricia Arquette, James Van Der Beek, Shad Moss, Charley Koontz
W skrócie:Ekipa bada sprawę wtargnięcia połączonego z morderstwem. Sprawca zdalnie włamał się do domowego systemu zabezpieczeń ofiary. Do zespołu dołącza były agent CSI Las Vegas, D.B. Russell.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Avery Ryan (Patricia Arquette), ceniona doktor psychologii behawioralnej i ekspert w dziedzinie zachowań w Internecie, jest szefową wydziału do walki z przestępczością internetową w placówce FBI w Quantico. Do jej zespołu należą: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol). Zadaniem ekipy jest rozwiązywanie wszelkiego rodzaju spraw związanych z cyberprzestępczością.

W tym odcinku

Ekipa bada sprawę wtargnięcia połączonego z morderstwem. Sprawca zdalnie włamał się do domowego systemu zabezpieczeń ofiary. Do zespołu dołącza były agent CSI Las Vegas, D.B. Russell. Avery rozważa zmianę pozycji, Krumitz zostaje wezwana na proces siostry w charakterze świadka, a Elijah musi rozwiązać rodzinny problem. Ujawnione zostają też nowe fakty z życia Nelsona i Raven.

Występują (pokaż wszystkich)