Buffy, postrach wampirów (16)

Buffy, postrach wampirów

sezon 4 odc. 16

(Buffy the Vampire Slayer: Who Are You?)

serial przygodowy USA 1999   od 12 lat
Występują:Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Anthony Head
W skrócie:Buffy zostaje uwięziona w ciele Faith. Zostaje aresztowana i trafia do więzienia. Tymczasem Faith w ciele Buffy świetnie się bawi. Flirtuje z wieloma chłopakami i robi mnóstwo zakupów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Buffy (Sarah Michelle Gellar) zostaje studentką i przenosi się do kampusu uniwersyteckiego. Na tej samej uczelni studiuje również jej najbliższa przyjaciółka, Willow (Alyson Hannigan) oraz jej chłopak, Oz (Seth Green). Od czasu pożaru szkolnej biblioteki Giles (Anthony Stewart Head) unika pracy, natomiast dużo czasu spędza w domu swojej znajomej, Olivii. Pogromczyni stara się przyzwyczaić do nowego życia, ale nie ma złudzeń, że jej misja się skończyła. Wkrótce zauważa, że znikają studenci, giną też w tajemniczych okolicznościach ich rzeczy. Buffy podejrzewa, że na terenie kampusu grasuje gang wampirów. Prosi Gilesa o pomoc, jednak on odmawia. Buffy musi samodzielnie rozprawić się z intruzami.

W tym odcinku

Buffy zostaje uwięziona w ciele Faith. Zostaje aresztowana i trafia do więzienia. Tymczasem Faith w ciele Buffy świetnie się bawi. Flirtuje z wieloma chłopakami, robi mnóstwo zakupów i wydaje pieniądze na każdą zachciankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także