Buffy, postrach wampirów (11)

Buffy, postrach wampirów

sezon 4 odc. 11

(Buffy the Vampire Slayer: Doomed)

serial przygodowy USA 1999   od 12 lat
Występują:Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Anthony Head
W skrócie:Podczas wykładu z psychologii prof. Walsh Buffy zapada w dziwny sen. Spike chce oduczyć się bycia wampirem. Anya zasypuje Xandera pytaniami o jego plany. Willow z pasją oddaje się magii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Buffy (Sarah Michelle Gellar) zostaje studentką i przenosi się do kampusu uniwersyteckiego. Na tej samej uczelni studiuje również jej najbliższa przyjaciółka, Willow (Alyson Hannigan) oraz jej chłopak, Oz (Seth Green). Od czasu pożaru szkolnej biblioteki Giles (Anthony Stewart Head) unika pracy, natomiast dużo czasu spędza w domu swojej znajomej, Olivii. Pogromczyni stara się przyzwyczaić do nowego życia, ale nie ma złudzeń, że jej misja się skończyła. Wkrótce zauważa, że znikają studenci, giną też w tajemniczych okolicznościach ich rzeczy. Buffy podejrzewa, że na terenie kampusu grasuje gang wampirów. Prosi Gilesa o pomoc, jednak on odmawia. Buffy musi samodzielnie rozprawić się z intruzami.

W tym odcinku

Podczas wykładu z psychologii profesor Walsh Buffy zapada w dziwny sen. Spike zachowuje się coraz bardziej zagadkowo i chce oduczyć się bycia wampirem. Anya zasypuje Xandera pytaniami o jego uczucia i plany o wspólną przyszłość. Willow z pasją oddaje się magii i zdobywa kolejne stopnie wtajemniczenia udzielając się w stowarzyszeniu weganek. Buffy chce wyznać swojemu chłopakowi, kim naprawdę jest. Nie podejrzewa, że Riley też ukrywa przed nią coś istotnego...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także