Brzydula (81/180)

Brzydula

odc. 81/180

6.4/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:Ula ma wystąpić w telewizji. Marek zapewnia ją, że dobrze prezentuje się przed kamerą. Wieczorem, gdy rodzina Cieplaków ogląda relację, okazuje się, że Ulę zastąpiła Paulina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Ula ma wystąpić w telewizji. Marek zapewnia dziewczynę, że dobrze się ona prezentuje przed kamerą. Wieczorem, gdy rodzina Cieplaków ogląda relację, okazuje się, że Ulę zastąpiła Paulina. Ojciec Kingi chce ją z powrotem sprowadzić do domu. Prosi o pomoc policjantów. Ci jednak nic nie mogą zrobić, ponieważ Kinga jest pełnoletnia i sama potrafi zdecydować, z kim chce mieszkać. Sebastian nie może dojść do siebie po tym, czego się dowiedział od Violetty. Podejrzewa, że nie jest ojcem jej dziecka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także