Breaking Bad (5)

Breaking Bad (5)

8.8/10

(Breaking Bad: Gray Matter)

serial obyczajowy USA 2008   od 16 lat
Występują:Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris
Reżyseria:Tricia Brock
W skrócie:Jesse chce znaleźć uczciwą pracę. Po imprezie urodzinowej bogatego znajomego Walter postanawia połączyć siły z Elliottem. Tymczasem Walter Junior prosi wuja Hanka o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w szkole średniej nauczyciel chemii, Walter White (Bryan Cranston), dowiaduje się, że pozostały mu co najwyżej dwa lata życia. Lekarze zdiagnozowali u niego nieoperacyjnego raka płuc. Aby zabezpieczyć przyszłość swojej żony Skyler (Anna Gunn) i cierpiącego na porażenie mózgowe syna Waltera Juniora (RJ Mitte), mężczyzna postanawia zająć się handlem narkotykami. Walter nawiązuje w tym celu współpracę ze swoim byłym uczniem. Wykorzystują swoją wiedzę chemiczną, Walter rozpoczyna produkcję metamfetaminy. Mężczyzna, który dotychczas wiódł nudne, przeciętne życie w miasteczku Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, wyzbywa się wszelkich oporów i wkracza do niebezpiecznego, przestępczego półświatka. Serial kilkukrotnie zdobywał nagrodę Emmy. Był też nominowany do Złotego Globu.

W tym odcinku

Jesse chce zerwać z handlem narkotykami i znaleźć uczciwą pracę. Nie ma jednak wielu ofert dla osób z jego wykształceniem i doświadczeniem. Po imprezie urodzinowej bogatego znajomego Walter postanawia połączyć siły z Elliottem. Walter Junior prosi wuja Hanka o pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)