Breaking Bad 4 (3)

Breaking Bad 4 (3)

8.8/10

(Open House)

serial obyczajowy USA 2011   od 16 lat
Występują:Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris
Reżyseria:David Slade
W skrócie:Skyler zmusza właściciela myjni samochodowej do jej sprzedania. Marie uczęszcza na szkolenie dla pośredników nieruchomości. Jesse przestaje panować nad tym, co się dzieje w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nauczyciel chemii Walter White, który dowiedziawszy się, że jest chory na raka, postanowił zająć się produkcją narkotyków, znajduje się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Ścigany zarówno przez światek przestępczy, jak i organa sprawiedliwości, wikła się w sieć intryg. Zagraża mu policja, której pomaga jego szwagier Hank, nieświadomy, kto jest ściganym przez niego producentem słynnej Albuquerque metamfetaminy. Walter i jego wspólnik Jesse zostają uwikłani w morderstwo. Obawiają się również szefa narkotykowego gangu, "Gusa" Fringa. Sytuację White'a dodatkowo pogarszają problemy małżeńskie.

W tym odcinku

Skyler zmusza właściciela myjni samochodowej do jej sprzedania. Marie uczęszcza na szkolenie dla pośredników nieruchomości. Tymczasem Jesse przestaje panować nad tym, co się dzieje w domu. Marie swoim zachowaniem przysparza Hankowi kłopotów. Pomaga jej jeden z kolegów mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)