Blindspot: Mapa zbrodni (11)

Blindspot: Mapa zbrodni (11)

7.4/10

(Blindspot: Cease Forcing Enemy)

serial sensacyjny USA 2015   od 16 lat
Występują:Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza
W skrócie:Śledczy sugerując się jednym z tatuaży Jane, docierają na opuszczoną wyspę. Na miejscu znajdują samolot, który zniknął z radaru i został uznany za zaginiony. Wkrótce detektywów atakują terroryści.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 22 grudnia
za 8 dni
22:05 AXN White

Opis

Na Times Square znaleziona zostaje zamknięta w torbie kobieta (Jaimie Alexander). Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. Niczego nie pamięta, nie wie, kim jest ani jak znalazła się naga w centrum Nowego Jorku. Na jej plecach wytatuowane zostało nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera (Sullivan Stapleton). Wkrótce okazuje się, że rysunki, teksty, liczby i blizny stanowią wskazówkę do ustalenia tożsamości kobiety, a ponadto są kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Nad sprawą Jane Doe pracuje agent Weller i jego partnerzy - Edgar Reade (Rob Brown) i Tasha Zapata (Audrey Esparza). Ich zwierzchniczką jest Bethany Mayfair. Jednak ilekroć zbliżają się do rozwiązania zagadki, na jaw wychodzą fakty, które przeczą poprzednim odkryciom. W roli głównej znana z filmów "Thor" i "Thor Mroczny świat" Jaimie Alexander. Na planie partneruje jej znany m.in. z serialu "Kontra: Operacja świt" Sullivan Stapleton, a także nominowana do Oscara za "Sekrety i kłamstwa" Marianne Jean-Baptiste.

W tym odcinku

Śledczy sugerując się jednym z tatuaży Jane, docierają na opuszczoną wyspę. Na miejscu znajdują samolot, który zniknął z radaru i został oficjalnie uznany za zaginiony. Wkrótce detektywów atakują terroryści przetrzymujący pasażerów jako zakładników. Przestępcy zmuszają uprowadzonych do budowania urządzenia umożliwiającego wyłączanie satelity nawigacyjnej. Oscar chce, by Jane mu zaufała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także