Billions (4/12)

Billions (4/12)

8.0/10

(Billions: Short Squeeze)

serial obyczajowy USA 2016   od 16 lat
Występują:Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Akerman
Reżyseria:James Foley
W skrócie:Axe zabiera przyjaciół na koncert Metalliki. Podczas wyprawy spotyka kobietę, która zmusza go do stawienia czoła swoim ograniczeniom. Axelrod próbuje też odeprzeć atak na jedną z jego firm.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 29 marca
za 8 dni
12:20 HBO 2

Opis

Ambitny prokurator federalny w stanie Nowy Jork Chuck Rhoades (Paul Giamatti) dowiaduje się o nielegalnych praktykach na rynkach finansowych, w które zamieszany jest potentat funduszy zabezpieczających Bobby "Axe" Axelrod (Damian Lewis). Prawnik wie, że wytoczenie oskarżenia przeciwko prominentnemu miliarderowi jest ryzykowne, ale może stać się wielkim przełomem w jego karierze. Wierząc w swoje siły i skuteczność, decyduje się udowodnić winę wpływowemu finansiście... Pełne podstępów, prowokacji i intryg starcie dwóch silnych osobowości, które brawurowo zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.

W tym odcinku

Axe zabiera przyjaciół na koncert Metalliki. Podczas wyprawy spotyka kobietę, która zmusza go do stawienia czoła swoim ograniczeniom. Axelrod próbuje też odeprzeć atak na jedną z jego firm. W Nowym Jorku Chuck dowiaduje się o wewnętrznych działaniach Axe Capital. Musi też podjąć działania związane z jego ojcem i manipulacjami na giełdzie. Bobby staje w obliczu zdrady. Podejmuje też ważną decyzję dotyczącą swojego holdingu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także