Billions 2 (4/12)

Billions 2 (4/12)

8.0/10

(Billions: The Oath)

serial obyczajowy USA 2017   od 16 lat
Występują:Paul Giamatti, Maggie Siff, Toby Leonard Moore, Damian Lewis
Reżyseria:Noah Emmerich
W skrócie:Dochodzenie Chucka stoi w miejscu. Będący pod narastającą presją prokurator opracowuje nową strategię. Bobby natomiast zastanawia się nad przekazaniem połowy swojego majątku na cele charytatywne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ambitny prokurator generalny Chuck Rhoades (Paul Giamatti), który próbował przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę Bobby'ego "Axe" Axelroda (Damian Lewis), znajduje kompromitujące go informacje. Bogacz szuka więc sposobu, aby zemścić się na swoim przeciwniku. Przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości i prominentny milioner po raz kolejny stają do bezpardonowej walki. Rhoades wierzy, że uda mu się odnieść ostateczne zwycięstwo nad łamiącym prawo biznesmenem. Druga seria opowiadająca o starciu dwóch silnych osobowości, które zagrali nominowany do Oscara za "Człowieka ringu" Paul Giamatti i laureat Złotego Globu za "Homeland" Damian Lewis.

W tym odcinku

Dochodzenie prowadzone przez Chucka stoi w miejscu. Będący pod narastającą presją prokurator opracowuje nową strategię działania. Bobby natomiast zastanawia się nad przekazaniem połowy swojego majątku na cele charytatywne. Lara, która niedawno rozpoczęła swój biznes, musi zmierzyć się z pierwszym rywalem. Dochodzi do spotkania Rhoadesa z Axelrodem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)