Bibliotekarze: I nocny lot Mikołaja (4/10)

Bibliotekarze: I nocny lot Mikołaja (4/10)

(The Librarians: And Santa's Midnight Run)

serial przygodowy USA 2014   od 7 lat
Występują:John Larroquette, Rebecca Romijn, Christian Kane, John Kim
Reżyseria:Jonathan Frakes
W skrócie:Bractwo Węża planuje zamach na Mikołaja. Flynn i pozostali bibliotekarze muszą udaremnić ich zamiary. Dzięki kolejnemu zadaniu przyjaciele dowiedzą się, w czym tkwi magia Bożego Narodzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 25 grudnia
za 7 dni
19:00 SCI FI

Opis

Flynn Carsen (Noah Wyle) oficjalnie pracuje w bibliotece. Oprócz tego, niepostrzeżenie sprawuje pieczę nad zgromadzoną tam kolekcją artefaktów. Gdy bezpieczeństwu przedmiotów zaczyna zagrażać Bractwo Węża, bibliotekarz musi znaleźć pomocników. Werbuje do ochrony pułkownik Eve Baird (Rebecca Romijn). Dzięki niej do drużyny dołączają kowboj Jacob Stone (Christian Kane), złodziej Ezekiel Jones (John Kim) oraz uczona i synestetka Cassandra Cillian (Lindy Booth). Ekscytujący serial nawiązuje do filmowej trylogii "Bibliotekarz".

W tym odcinku

Bractwo Węża postanawia pozbyć się jednej z najpotężniejszych postaci w świecie magii - Świętego Mikołaja, by zawłaszczyć jego moce do własnych celów. Przyjaciel dawcy prezentów, Jenkins, organizuje misję ratunkową i prosi o pomoc bibliotekarzy. Okazuje się bowiem, że Mikołaj nie tylko dostarcza prezenty, ale także zbiera dobre myśli ludzi z całego świata i zwraca im je w Wigilię Bożego Narodzenia. Bez jego ingerencji ludzkości grozi ogólnoświatowa depresja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także