Bez śladu 2 (1)

(Without a Trace: The Bus)

serial kryminalny USA 2003-2004   od 12 lat
Występują:Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano
Reżyseria:Paul Holahan
W skrócie:Zaginął szkolny autobus pełen uczniów. Podejrzenie pada na braci Carrol. Sprawa jest o wiele poważniejsza. Uczniom odebrano telefony komórkowe. Swój zdołała zachować tylko Trish Randall.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przy FBI powołano specjalny zespół do szukania zaginionych. Grupa ma do dyspozycji najnowsze techniki dochodzeniowe. Dzięki nim może ustalić, czy dana osoba padła ofiarą przestępstwa, popełniła samobójstwo, czy też się ukrywa. Do zespołu należą: detektyw Jack Malone (Anthony LaPaglia), psycholog rodzinny Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste) i Samantha Spade (Poppy Montgomery). Ważną osobą w grupie jest również odznaczający się wielką odwagą Danny Taylor (Enrique Murciano). Znakomicie radzi on sobie w niebezpiecznych sytuacjach i miejscach. Z kolei Martin Fitzgerald (Eric Close) trafił do grupy dzięki protekcji ojca. Potrafił jednak udowodnić, że zna się na swoich fachu i jest bardzo pracowity.

W tym odcinku

Zaginął szkolny autobus pełen uczniów. Podejrzenie o uprowadzenie pada na braci Carrol, którzy od zawsze sprawiali kłopoty. Szybko okazuje się jednak, że sprawa jest o wiele poważniejsza. Porwanym uczniom odebrano telefony komórkowe. Swój aparat zdołała zachować tylko Trish Randall (Tracy Alison Walsh). Dziewczyna nie może jednak pisać, przesyła więc matce informacje obrazkowe. Dzięki nim agenci dowiadują się, że porywacze przetrzymują nastolatki w ciemnym pomieszczeniu pozbawionym dostępu powietrza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także