Będzie pan zadowolony 8 (5/8)

Będzie pan zadowolony 8 (5/8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Citroen C5 z silnikiem benzynowym ma przetarte przewody zasilania pompy paliwa, które unieruchamiają auto i palą bezpiecznik - należy zajrzeć pod kanapę i je zalutować, a potem wymienić bezpiecznik.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ufać, ale sprawdzać - taka idea przyświeca prowadzącym, którzy dzięki ukrytym kamerom przekonają się, czy mechanicy nie narażają nas na stres i zbyt duże wydatki. W ósmym sezonie po raz kolejny przygotują proste usterki, których usunięcie nie powinno ani długo trwać, ani dużo kosztować. Widzowie sprawdzą, czy pracownicy wybranych warsztatów nie próbują oszukiwać, czy wykonują naprawy zgodnie ze sztuką i czy potrafią przystępnie wytłumaczyć klientowi przyczyny awarii.

Citroen C5 z 2010 r. z silnikiem benzynowym 1.8 ma przetarte przewody zasilania pompy paliwa, które unieruchamiają auto i palą bezpiecznik - należy zajrzeć pod tylną kanapę i je zalutować, a potem wymienić uszkodzony bezpiecznik. Sprawdzimy, jak w roli pomocnika mechanika wypadnie jego elegancko ubrana partnerka i przyjrzymy się pracy fachowca, który przy pomocy młotka spróbuje przebić się przez kokpit pod maskę.