Bake off - Ale ciacho! 5 (7)

Bake off - Ale ciacho! 5 (7)

widowisko Polska 2018   b.o.
W skrócie:W siódmym odcinku uczestników czeka walka drużynowa. Zostaną podzieleni na dwie grupy i będą odpowiadać za smak, wygląd i wykonanie rolad. W drugiej konkurencji cukiernicy przygotują tort.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 kwietnia
za 4 dni
12:30 TVP 2

Opis

Piąta edycja słynnego kulinarnego show. Dwunastu amatorów słodkości staje do rywalizacji o tytuł najlepszego cukiernika w Polsce i 50 tysięcy złotych. Tym razem uczestnicy udadzą się w w kulinarną podróż dookoła świata i zmierzą się zarówno z tradycyjnymi wypiekami kuchni polskiej, jak i przysmakami inspirowanymi m.in. kuchnią gruzińską, angielską, francuską i amerykańską. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji "Bake Off" będą musieli przygotować spektakularny, lewitujący tort. Ich umiejętności, wyobraźnię oraz zmysł smaku i estetyki przetestują wymagający jurorzy - Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki, a dopingować ich będą prowadzące: Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska. Cukiernicza rywalizacja rozegra się w pięknej scenerii na terenie pałacu nad Zalewem Zegrzyńskim.

W siódmym odcinku uczestników czeka walka drużynowa. Zostaną podzieleni na dwie grupy i wspólnie będą odpowiadać za smak, wygląd i wykonanie skomplikowanych rolad. W drugiej konkurencji cukiernicy, pracując tym razem samodzielnie, będą mieli za zadanie przygotować zaskakujący tort z dowcipem. Gościem specjalnym odcinka będzie aktor Krzysztof Respondek.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także