Autostrada przez piekło (1)

Autostrada przez piekło (1)

(Highway Thru Hell 6)

serial dokumentalny USA 2017   od 12 lat
W skrócie:W tym roku zima w Kolumbii Brytyjskiej nadeszła wcześniej. Jamie Davies i jego ekipa muszą sprostać nie tylko ekstremalnym warunkom atmosferycznym, lecz także odczuwalnemu kryzysowi w branży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 4 dni
15:55 Fokus TV

Opis

Szósta odsłona show ukazującego trudną pracę kierowców pomocy drogowej, odpowiedzialnych za przejezdność najniebezpieczniejszych kanadyjskich autostrad. W tym sezonie zima jest wyjątkowo ciężka i bohaterowie programu stawiają czoło rekordowym opadom śniegu, przenikliwym wiatrom i mrozom. Jednak Jamie Davies musi poradzić sobie nie tylko z ekstremalną pogodą, lecz także z kryzysem. Tnie koszty i robi wszystko, by jego firma przetrwała. Liczy na tym na pomoc Colina McLeana, który wrócił do pracy. Ze srogą zimą zmagają się też Quiring Towing, Aggressive Towing i Mission Towing - należące do najdłużej działających rodzinnych firm w tej branży w Kolumbii Brytyjskiej.

W tym odcinku

W tym roku zima w Kolumbii Brytyjskiej nadchodzi szybciej niż zwykle i atakuje z pełną mocą. Jednak Jamie Davies i jego ekipa muszą sprostać nie tylko ekstremalnym warunkom atmosferycznym. Kryzys w branży jest coraz bardziej odczuwalny. Jamie jest zmuszony drastycznie ciąć koszty i walczyć o przetrwanie firmy. Do pracy powraca Colin McLean. Pierwsze zlecenie w górach staje się prawdziwym testem dla jego umiejętności i opanowania.

Zobacz także