Agenci NCIS 8 (15)

Agenci NCIS 8 (15)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Defiance)

serial sensacyjny USA 2010-2011   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Dennis Smith
W skrócie:Ministrowi obrony, Andorowi Gorgovanowi, udaje się przeżyć atak bombowy w Belgradzie. Zespół Gibbsa zostaje włączony do sprawy. Ma odnaleźć zamachowca i ochraniać córkę dyplomaty, Adrianę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań pracowników rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy.

W tym odcinku

Ministrowi obrony, Andorowi Gorgovanowi, udaje się przeżyć atak bombowy, który zorganizowano w jego rodzinnym mieście, Belgradzie. W trakcie zamachu ginie jeden z marynarzy. W związku z tymi wydarzeniami Departament Stanu organizuje podpisanie kontrowersyjnego traktatu i zapewnia ochronę jego partii. Zespół Gibbsa zostaje włączony do sprawy. Ma za zadanie odnaleźć zamachowca i ochraniać córkę dyplomaty, Adrianę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także