Agenci NCIS 7 (22)

Agenci NCIS 7 (22)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Borderland)

serial sensacyjny USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:W porzuconym aucie znaleziono zwłoki żołnierza. Ofierze odcięto stopy. Zespół Gibbsa sądzi, że ma do czynienia z seryjnym mordercą. Abby i McGee reprezentują jednostkę na południu kraju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.

W tym odcinku

W porzuconym samochodzie znaleziono zwłoki żołnierza. Ofierze odcięto stopy. Zespół Gibbsa podejrzewa, że ma do czynienia z seryjnym mordercą. Abby musi udać się na południe kraju, gdzie będzie reprezentować jednostkę. Towarzyszy jej McGee.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)