Absentia (7)

Absentia (7)

7.2/10

(Absentia: A & B)

serial kryminalny USA 2017   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Amber Aga
Reżyseria:Oded Ruskin
W skrócie:Jack ratuje życie Emily. Wspólnie znajdują trop łączący sprawę z dzieciństwem agentki. Tommy aresztuje Jacka za pomoc uciekinierce. Alice przeciwstawia się Nickowi, przez co naraża Flynna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 27 lutego
za 3 dni
1:05 AXN White
środa, 28 lutego
za 4 dni
23:10 AXN White

Opis

Agentka FBI Emily Byrne (Stana Katic) po 6-letniej nieobecności wraca do rodzinnego Bostonu. Nie pamięta co się z nią działo przez ten czas. Okazuje się jednak, że jej bliscy na nowo ułożyli sobie życie, a ona sama została wplątana w szereg tajemniczych morderstw. Emily musi rozwiązać zagadkę swojego zniknięcia oraz stawić czoła nieznanej rzeczywistości. W główną bohaterkę wcieliła się Stana Katic, gwiazda serialu "Castle". W obsadzie aktorskiej widzowie zobaczą także, m.in. Patricka Heusingera, który zagrał męża Emily, Carę Theobold ("Downton Abbey") i Richarda Brake'a ("Gra o tron").

W tym odcinku

Jack ratuje życie Emily. Wspólnie znajdują trop łączący całą zawiłą sprawę z dzieciństwem agentki. Wkrótce Emily poznaje tajemnice z przeszłości i w ten sposób odnajduje przyjaciela z lat młodości, niejakiego Charlesa. W tym czasie Tommy aresztuje Jacka za pomoc uciekinierce. Alice przeciwstawia się Nickowi, przez co naraża Flynna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także