Absentia (5)

Absentia (5)

7.2/10

(Absentia: Dig)

serial kryminalny USA 2017   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Amber Aga
Reżyseria:Oded Ruskin
W skrócie:Trwają poszukiwania Emily. W tym samym czasie Gibbs i Nick znajdują zwłoki agenta FBI. W kręgu podejrzanych jest zaginiona kobieta. Emily stara się rozszyfrować otrzymaną od Adama Radforda wskazówkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agentka FBI Emily Byrne (Stana Katic) po 6-letniej nieobecności wraca do rodzinnego Bostonu. Nie pamięta co się z nią działo przez ten czas. Okazuje się jednak, że jej bliscy na nowo ułożyli sobie życie, a ona sama została wplątana w szereg tajemniczych morderstw. Emily musi rozwiązać zagadkę swojego zniknięcia oraz stawić czoła nieznanej rzeczywistości. W główną bohaterkę wcieliła się Stana Katic, gwiazda serialu "Castle". W obsadzie aktorskiej widzowie zobaczą także, m.in. Patricka Heusingera, który zagrał męża Emily, Carę Theobold ("Downton Abbey") i Richarda Brake'a ("Gra o tron").

W tym odcinku

Trwają poszukiwania Emily. W tym samym czasie detektyw Gibbs i Nick znajdują zwłoki zamordowanego agenta FBI. W kręgu podejrzanych jest zaginiona kobieta. Emily stara się rozszyfrować otrzymaną od Adama Radforda wskazówkę. Musi ukrywać się przed ścigającymi ją stróżami prawa. Nick próbuje zaakceptować fakt, że zdradził Alice. Nie wie, czy zdoła ocalić Emily przed nią samą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)