Absentia (4)

Absentia (4)

7.1/10

(Absentia: Me You Him Me)

serial kryminalny USA 2017   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Amber Aga
Reżyseria:Oded Ruskin
W skrócie:Funkcjonariusze FBI nakłaniają Emily, by poddała się karze. Mimo trwającego zamieszania między agentką a Nickiem odżywają uczucia. Kobieta decyduje się na ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agentka FBI Emily Byrne (Stana Katic) po 6-letniej nieobecności wraca do rodzinnego Bostonu. Nie pamięta co się z nią działo przez ten czas. Okazuje się jednak, że jej bliscy na nowo ułożyli sobie życie, a ona sama została wplątana w szereg tajemniczych morderstw. Emily musi rozwiązać zagadkę swojego zniknięcia oraz stawić czoła nieznanej rzeczywistości. W główną bohaterkę wcieliła się Stana Katic, gwiazda serialu "Castle". W obsadzie aktorskiej widzowie zobaczą także, m.in. Patricka Heusingera, który zagrał męża Emily, Carę Theobold ("Downton Abbey") i Richarda Brake'a ("Gra o tron").

W tym odcinku

Zbyt wiele dowodów świadczy na niekorzyść Emily. Funkcjonariusze FBI nakłaniają ją, by dobrowolnie poddała się karze. Mimo trwającego zamieszania między Emily a Nickiem odżywają dawne uczucia. Kobieta decyduje się na ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości. Ma nadzieję, że wkrótce dowie się, komu najbardziej zależy na zniszczeniu resztek jej życia. Chce poznać prawdziwe zamiary agenta Adama Radforda.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)