Absentia (3)

Absentia (3)

7.2/10

(Absentia: The Emily Show)

serial kryminalny USA 2017   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Amber Aga
Reżyseria:Oded Ruskin
W skrócie:Emily jest podejrzana o zabójstwo zeznającego przeciw niej świadka. Gibbs wraz z bostońskimi policjantami starają się poznać prawdę. Emily i Nick szukają agenta FBI, który nasłał fałszywego świadka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 27 grudnia
za 14 dni
1:40 AXN

Opis

Agentka FBI Emily Byrne (Stana Katic) po 6-letniej nieobecności wraca do rodzinnego Bostonu. Nie pamięta co się z nią działo przez ten czas. Okazuje się jednak, że jej bliscy na nowo ułożyli sobie życie, a ona sama została wplątana w szereg tajemniczych morderstw. Emily musi rozwiązać zagadkę swojego zniknięcia oraz stawić czoła nieznanej rzeczywistości. W główną bohaterkę wcieliła się Stana Katic, gwiazda serialu "Castle". W obsadzie aktorskiej widzowie zobaczą także, m.in. Patricka Heusingera, który zagrał męża Emily, Carę Theobold ("Downton Abbey") i Richarda Brake'a ("Gra o tron").

W tym odcinku

Ginie główny świadek zeznający przeciwko Emily. Dowody wskazują, że to podejrzana dokonała tej makabrycznej zbrodni. Tommy Gibbs wraz ze śledczymi z bostońskiej policji starają się poznać prawdę. W tym czasie Emily i Nick szukają agenta FBI, który nasłała na kobietę fałszywego świadka. Agentka zastanawia się, czy to ów szpieg więził ją przez te wszystkie lata.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także