9-1-1 2: Zakleszczeni (4)

9-1-1 2: Zakleszczeni (4)

7.7/10

(9-1-1 2: Stuck)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark, Aisha Hinds
W skrócie:Służby ratunkowe spieszą na pomoc osobom, które w wyniku trzęsienia ziemi zostały uwięzione w różnych częściach miasta. Athena rozważa zaakceptowanie awansu, co oznaczałoby koniec pracy w terenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugiej serii cieszącego się uznaniem widzów serialu będziemy mogli ponownie przekonać się, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w potrzebują. Wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać. Jennifer Love Hewitt wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Wśród strażaków pojawi się Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman.

W tym odcinku

Służby ratunkowe ścigają się z czasem, by uratować ofiary, które w wyniku trzęsienia ziemi zostały uwięzione w różnych częściach miasta. Tymczasem Athena rozważa zaakceptowanie awansu, co oznaczałoby koniec pracy w terenie. Buck zastanawia się, czy powinien ruszyć do przodu. Chimney w końcu stawia czoła następstwom swojego niemal śmiertelnego wypadku samochodowego.

Występują (pokaż wszystkich)