4 Blocks: Skazany na śmierć (6-ost.)

4 Blocks: Skazany na śmierć (6-ost.)

(4 Blocks: Dead Man Walking)

serial kryminalny Niemcy 2017   dla dorosłych
Występują:Kida Khodr Ramadan, Frederick Lau, Veysel, Maryam Zaree
Reżyseria:Marvin Kren
W skrócie:Toni przeżywa zdradę Vince'a. Postanawia rozprawić się z przyjacielem. Ten przekonuje go, by darował mu życie. Chce opuścić Berlin z Amarą. Prosi także Toniego, żeby zjednoczył siły z Rockersami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Toni (Kida Khodr Ramadan) jest potomkiem arabskiego klanu kontrolującego jedną z berlińskich dzielnic. Mężczyzna chce odciąć się od rodziny i jej kryminalnej przeszłości i rozpocząć nowe, spokojne życie z żoną i córką. Jego plany niweczy policyjny nalot, podczas którego jeden z funkcjonariuszy ginie. Toni, aby ocalić klan i rodzinny interes, musi stanąć na czele gangu.

W tym odcinku

Toni boleśnie przeżywa zdradę Vince'a. Postanawia rozprawić się z nielojalnym przyjacielem. Ten jednak przekonuje go, by darował mu życie. Chce bowiem opuścić Berlin razem z Amarą i jej synkiem. Prosi także Toniego, żeby zjednoczył siły z Rockersami. Wówczas w dzielnicy nastanie spokój. Tymczasem policja planuje zatrzymanie Abbasa. Śledczy mają niepodważalny dowód na to, że to on przyczynił się do śmierci policjanta. Podczas pogrzebu Ibrahima, Rockersi uprowadzają Toniego. Vince stoi przed trudnym wyborem - musi zdecydować się, czy woli nowe życie, czy też pomoże przyjacielowi. Jedzie do Hamadich, by wspólnie z nimi odkryć kryjówkę Rockersów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)