112 - na każde wezwanie (75)

112 - na każde wezwanie (75)

(112 - Sie retten Dein Leben)

serial sensacyjny Niemcy 2008   od 12 lat
Występują:Joséphine Thiel, Joachim Raaf, Dominic Saleh-Zaki, Gernot Schmidt
W skrócie:Ratownicy z ekipy 112 ruszają na pomoc mężczyźnie pogryzionemu przez jadowitego pająka. Flo obściskiwał się z Jenny - Steffi oświadcza. że zniszczył ich miłość...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W bazie operacyjnej 112 współdziałają policjanci, sanitariusze, lekarze i strażacy. Udowadniają, że dzięki współpracy wykonują swoje obowiązki skuteczniej. Kiedy zdarzy się wypadek, liczy się tylko jedno: ratowanie ludzkiego życia, nawet jeśli równoznaczne jest to z narażaniem własnego. Barwny zespół "niebieskich", "białych" i "czerwonych" przezwycięża różnice i doskonale się uzupełnia w akcjach ratowniczych.

W tym odcinku

Ratownicy z ekipy 112 ruszają na pomoc mężczyźnie pogryzionemu przez jadowitego pająka. Po dotarciu na miejsce orientują się, że zwierzę zniknęło. Flo ma wyrzuty sumienia, że po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu obściskiwał się z Jenny na zapleczu. Prosi ją, by nikomu o tym nie mówiła. Ta jednak rozmawia o tym w obecności Steffi. Zrozpaczona kobieta oświadcza Florianowi, że zniszczył ich miłość... Nicole jest przykro po tym, jak została odrzucona przez Kadira. Tymczasem podczas poszukiwań jadowitego pająka oboje nieoczekiwanie się do siebie zbliżają.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także