Data |
Godzina |
Stacja |
Tytuł |
Kategoria |
dziś, 3 maja |
11:25 |
TVP Sport |
Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy - Grudziądz 2024
|
Żużel |
dziś, 3 maja |
11:45 |
Eurosport 2 |
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
cross country olympic kobiet |
Kolarstwo górskie |
dziś, 3 maja |
12:30 |
Eurosport 2 |
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
1. wyścig w klasie MX2 |
Wyścigi motocyklowe |
dziś, 3 maja |
13:00 |
Eurosport 2 |
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
2. wyścig w klasie MX2 |
Wyścigi motocyklowe |
dziś, 3 maja |
13:00 |
Polsat Sport News |
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
mecz: AWS Energa Szczypiorno Kalisz - EKS Start Elbląg |
Piłka ręczna kobiet |
dziś, 3 maja |
13:00 |
Polsat Sport Extra |
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
mecz ćwierćfinałowy fazy play-off |
Koszykówka mężczyzn |
dziś, 3 maja |
13:30 |
Eurosport 2 |
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
1. wyścig w klasie MXGP |
Wyścigi motocyklowe |
dziś, 3 maja |
13:30 |
CANAL+ Sport |
Kroniki LaLiga
magazyn piłkarski |
Piłka nożna |
dziś, 3 maja |
13:30 |
CANAL+ Sport 5 |
Liga+ Extra
magazyn piłkarski |
Piłka nożna |
dziś, 3 maja |
13:30 |
Polsat Sport |
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków |
Piłka nożna |
dziś, 3 maja |
14:00 |
TVP Sport |
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
studio |
Piłka ręczna kobiet |
dziś, 3 maja |
14:00 |
Eurosport 2 |
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
2. wyścig w klasie MXGP |
Wyścigi motocyklowe |
dziś, 3 maja |
14:00 |
Eurosport 1 |
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
mecz półfinałowy |
Bilard/Snooker |
dziś, 3 maja |
14:00 |
CANAL+ Sport |
Piłka nożna: Liga francuska
mecz: Olympique Marsylia - RC Lens |
Piłka nożna |
dziś, 3 maja |
14:25 |
TVP Sport |
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
mecz półfinałowy: KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin |
Piłka ręczna kobiet |
dziś, 3 maja |
14:30 |
Eurosport 2 |
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
5. etap |
Kolarstwo |
dziś, 3 maja |
15:00 |
Polsat Sport News |
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K1 w Nowym Dworze Mazowieckim
walka: Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024 |
Sporty walki |
dziś, 3 maja |
15:00 |
Polsat Sport Extra |
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie |
Siatkówka mężczyzn |
dziś, 3 maja |
15:15 |
CANAL+ Sport 5 |
Ekstraklasa po godzinach
magazyn piłkarski |
Piłka nożna |
dziś, 3 maja |
15:15 |
Eurosport 1 |
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
mecz półfinałowy |
Bilard/Snooker |