Archiwum programu TV

Polsat Sport News

Środa 3.07

Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Serbia - Bułgaria
Sport flesz
program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Serbia - Bułgaria
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
2. dzień
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
2. dzień
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
2. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
3. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
3. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
3. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
3. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
3. dzień
Magazyn MLS
magazyn piłkarski
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Polska - Łotwa
Sporty walki: Armia Fight Night w Łomży
walka: Patryk Surdyn - Sylwester Miller

Czwartek 4.07

Pro Bull Riding
magazyn sportowy
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
3. dzień
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
3. dzień
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
3. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
4. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
4. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
4. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
4. dzień
Tenis: Turniej Wimbledon
4. dzień
Atleci
magazyn sportowy
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
2. mecz półfinałowy
Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid

Piątek 5.07

Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Niemiec
1. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Niemiec
1. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Niemiec
1. sesja treningowa w klasie Moto2
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
mecz 3. rundy gry pojedynczej kobiet: Caroline Wozniacki - Shuai Zhang
Tenis: Turniej Wimbledon
mecz 2. rundy gry podwójnej mężczyzn: Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Alex de Minaur/Matt Reid
Tenis: Turniej Wimbledon
mecz 3. rundy gry pojedynczej mężczyzn: Karen Kaczanow - Roberto Bautista Agut
Tenis: Turniej Wimbledon
mecz 3. rundy gry pojedynczej: Danił Miedwiediew - David Goffin
Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League
mecz: Polska - Portugalia
Tenis: Turniej Wimbledon
5. dzień
KOTV Weekly
magazyn bokserski
Siatkówka kobiet: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów
mecz fazy grupowej: Brazylia - Polska
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Austria - Polska
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
walka: Michał Kita - Artur Głuchowski

Sobota 6.07

Piłka ręczna plażowa: Euro 2019
sporty plażowe
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League
mecz: Polska - Portugalia
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League
mecz: Polska - Portugalia
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Niemiec
3. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Niemiec
3. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Niemiec
3. sesja treningowa w klasie Moto2
Tenis: Turniej Wimbledon
4. runda gry pojedynczej
Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League
mecz: Szwajcaria - Polska
Tenis: Turniej Wimbledon
4. runda gry pojedynczej
Tenis: Turniej Wimbledon
4. runda gry pojedynczej
Tenis: Turniej Wimbledon
4. runda gry pojedynczej
Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Austria - Polska

Niedziela 7.07

Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League
mecz: Szwajcaria - Polska
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League
mecz: Szwajcaria - Polska
Sport flesz
program informacyjny
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Niemiec
rozgrzewka w klasie MotoGP
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
6. dzień
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
Piłka ręczna plażowa: Euro 2019
sporty plażowe
Piłka ręczna plażowa: Euro 2019
sporty plażowe
Piłka ręczna plażowa: Euro 2019
sporty plażowe
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
walka: Michał Kita - Artur Głuchowski

Poniedziałek 8.07

Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Tenis: Turniej Wimbledon
mecze 4. rundy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Wimbledon
mecze 4. rundy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Wimbledon
mecze 4. rundy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Wimbledon
mecze 4. rundy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Wimbledon
mecze 4. rundy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Wimbledon
mecze 4. rundy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Wimbledon
mecze 4. rundy gry pojedynczej mężczyzn
Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid

Wtorek 9.07

Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Rallycross: World RX Szwecji
wyścigi samochodowe
Piłka nożna: MLS
mecz: Philadelphia Union - Orlando City
K.O. TV Classics
magazyn bokserski
Magazyn żużlowy
magazyn sportowy
Tenis: Turniej Wimbledon
3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet
Tenis: Turniej Wimbledon
4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Austria - Polska
Sporty walki: Armia Fight Night w Łomży
walka: Patryk Surdyn - Sylwester Miller

Środa 10.07

Magazyn żużlowy
magazyn sportowy
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: MLS
mecz: Philadelphia Union - Orlando City
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: MLS
mecz: Philadelphia Union - Orlando City
Sport flesz
program informacyjny
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
Sport flesz
program informacyjny
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Atleci
magazyn sportowy
Magazyn żużlowy
magazyn sportowy
Tenis: Turniej Wimbledon
3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Wimbledon
4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Sporty walki: Gala Babilon MMA 6 w Raszynie
walka: Paweł Pawlak - Daniel Skibiński

Czwartek 11.07

Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz o 3. miejsce: Argentyna - Chile
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz o 3. miejsce: Argentyna - Chile
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz finałowy: Brazylia - Peru
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz finałowy: Brazylia - Peru
Sport flesz
program informacyjny
Magazyn kolarski InCycle
magazyn sportowy
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
Magazyn żużlowy
magazyn sportowy
Magazyn MLS
magazyn piłkarski
K.O. TV Classics
magazyn bokserski
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Austria - Polska
Sporty walki: Armia Fight Night w Łomży
walka: Patryk Surdyn - Sylwester Miller

Piątek 12.07

Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
Sport flesz
program informacyjny
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
mecz: PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Atleci
magazyn sportowy
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz o 3. miejsce: Argentyna - Chile
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz finałowy: Brazylia - Peru
Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid

Sobota 13.07

Trans World Sport
magazyn sportowy
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz finałowy: Brazylia - Peru
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz finałowy: Brazylia - Peru
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów
mecz fazy grupowej: Brazylia - Polska
Sport flesz
program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów
mecz fazy grupowej: Brazylia - Polska
Tenis: Turniej Wimbledon
1. mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Wimbledon
2. mecz półfinałowy gry podwójnej kobiet
Tenis: Turniej Wimbledon
2. mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Sporty walki: Gala UFC Fight Night w Sacramento
walka: Germaine de Randamie - Aspen Ladd

Niedziela 14.07

Pro Bull Riding
magazyn sportowy
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz o 3. miejsce: Argentyna - Chile
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz o 3. miejsce: Argentyna - Chile
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: MLS
mecz: Montreal Impact - Toronto FC
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
2. mecz półfinałowy
Sporty walki: Gala UFC Fight Night w Sacramento
walka: Germaine de Randamie - Aspen Ladd
Piłka nożna: Liga czeska
mecz: AC Sparta Praga - 1. FC Slovacko
Piłka nożna: MLS
mecz: Montreal Impact - Toronto FC
Tenis: Turniej Wimbledon
mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn

Poniedziałek 15.07

Trans World Sport
magazyn sportowy
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz o 3. miejsce: Argentyna - Chile
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz o 3. miejsce: Argentyna - Chile
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Sport flesz
program informacyjny
Piłka nożna: MLS
mecz: Montreal Impact - Toronto FC
Piłka nożna: Liga czeska
mecz: AC Sparta Praga - 1. FC Slovacko
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
mecz finałowy: Brazylia - Peru
Sporty walki: Gala FEN
sporty walki
Aktualny program TV stacji Polsat Sport News »